LGR

LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków

Powiat Szczecinecki Powiat Szczecinecki Powiat Drawski Powiat Drawski Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Złocieniec Gmina Złocieniec Gmina Czaplinek Gmina Czaplinek Gmina Wierzchowo Gmina Wierzchowo Gmina Ostrowice Gmina Ostrowice Gmina Kalisz Pomorski Gmina Kalisz Pomorski Gmina Barwice Gmina Barwice Gmina Grzmiąca Gmina Grzmiąca Gmina Borne Sulinowo Gmina Borne Sulinowo

XI Wojewódzkie Zawody Wędkarskie Uczestników i Kadry OHP

Email Drukuj PDF

W dniu 29.05.2015 r. Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP Mielenko Drawskie gościł 31 osób spośród kadry i uczestników jednostek OHP województwa zachodniopomorskiego oraz IB Schwerin z Niemiec. Celem wizyty miłych gości był udział w XI Zawodach Wędkarskich, których Ośrodek w Mielenku był organizatorem wspólnie z Kołem Wędkarskim ,,Brzana” z Drawska Pomorskiego oraz Lokalną Grupą Rybacką ,,Partnerstwo Drawy” ze Szczecinka.

Drużyny, a było ich 15 rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach: największy połów indywidualnie i drużynowo oraz największa złowiona ryba. Po wylosowaniu numerów stanowisk uczestnicy ustawili się na swoich miejscach i punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęli rywalizację, która trwała 3 godziny. Ryby pojawiły się już po pierwszym zarzuceniu wędek, dlatego w siatkach bardzo szybko zaczęło przybywać okonków, wzdręg, płotek i leszczy. Wędki podniesiono na sygnał gwizdka o godzinie 12.00 i natychmiast rozpoczęło się liczenie, ważenie i mierzenie zdobyczy. Pierwsze miejsce drużynowo zajęli uczestnicy z 16-1 OSiW Barlinek, drugie 16-16 OSiW Rów Trzcińsko-Zdrój, a trzecie 16-6 HP Wałcz. W klasyfikacji indywidualnej sześć pierwszych miejsc zajęli: Waldemar Osóbka i Bartłomiej Grygorcewicz z Barlinka, Maciej Rostowski oraz Rafał Pawlaczyk z Rowu Trzcińsko-Zdrój, Bartłomiej Miazga z Wałcza, Katarzyna Łukasiewicz z Polic. Puchar za największą złowioną rybę, który został ufundowany przez Lokalną Grupę Rybacką „Partnerstwo Drawy” powędrował również do Barlinka, gdyż w tej konkurencji zwyciężył Bartłomiej Grygorcewicz. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gościom i współorganizatorom dziękujemy za udział w imprezie, zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich serdecznie zapraszamy na kolejne zawody w przyszłym roku.

LGR "Partnerstwo Drawy" w Szczecinku

 

Rozliczenie projektu

Zachodniopomorska Sieć LGR

Konwent Polskich Lokalnych Grup Rybackich

Obszary wsparcia w programie operacyjnym RYBY 2007-2013

Kalendarz

lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

LGR

LGRLGR

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego,
zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.