LGR

LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków

Powiat Szczecinecki Powiat Szczecinecki Powiat Drawski Powiat Drawski Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Złocieniec Gmina Złocieniec Gmina Czaplinek Gmina Czaplinek Gmina Wierzchowo Gmina Wierzchowo Gmina Ostrowice Gmina Ostrowice Gmina Kalisz Pomorski Gmina Kalisz Pomorski Gmina Barwice Gmina Barwice Gmina Grzmiąca Gmina Grzmiąca Gmina Borne Sulinowo Gmina Borne Sulinowo
DOBRE PRAKTYKI LGR

Projekty edukacyjne„Teatr cieni” w Szkołach Podstawowych na obszarze LGR „Partnerstwo Drawy”

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku kontynuuje realizację projektu edukacyjnego skierowanego do dzieci w wieku szkolnym na obszarze swojego działania. Już pięć szkół skorzystało z naszej oferty.

Więcej…
 

„Teatr cieni” w Szkole Podstawowej w Piaskach

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku rozpoczęło realizację drugiego projektu edukacyjnego na obszarze swojego działania, kontynuując jednocześnie współpracę z firmą MOHORT Michał Ostrowski z Gryfic.

Więcej…
 

Zakończenie projektu edukacyjnego na obszarze LGR „Partnerstwo Drawy”

Email Drukuj PDF

Od miesiąca maja 2013r. na obszarze LGR „Partnerstwo Drawy” realizowany był projekt edukacyjny skierowany do najmłodszych mieszkańców. W ramach tego projektu kolejno w dziewięciu przedszkolach (jedna placówka z każdej gminy członkowskiej) organizowane były zajęcia w formie lekcji „ZOSTAŃ RYBAKIEM”.

Więcej…
 

Kontynuacja projektu edukacyjnego na obszarze LGR „Partnerstwo Drawy”

Email Drukuj PDF

Od kilku miesięcy Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku aktywizuje i wspiera również najmłodszych mieszkańców obszaru, poprzez realizację projektu edukacyjnego, którego celem jest przybliżenie dzieciom ginącego zawodu rybaka. Zajęcia w formie lekcji „ZOSTAŃ RYBAKIEM” odbyły się już w ośmiu placówkach.

Więcej…
 

Kolejne trzy przedszkola skorzystały z naszej oferty

Email Drukuj PDF

Od miesiąca maja na obszarze działania LGR „Partnerstwo Drawy” realizowany jest projekt edukacyjny dla najmłodszych. W ramach projektu, przeprowadzono zajęcia w formie lekcji „ZOSTAŃ RYBAKIEM” w trzech kolejnych przedszkolach.

Więcej…
 

PO RYBY to również zabawa i edukacja dla najmłodszych

Email Drukuj PDF

Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku aktywizuje i wspiera również najmłodszych mieszkańców obszaru. Dwa Przedszkola: Przedszkole w Drawsku Pomorskim oraz Punkt Przedszkolny w Nowym Worowie skorzystały z naszej oferty i zrealizowały w swoich placówkach projekt edukacyjny, którego celem było przybliżenie dzieciom ginącego zawodu rybaka.

Więcej…
 Rozliczenie projektu

Zachodniopomorska Sieć LGR

Konwent Polskich Lokalnych Grup Rybackich

Obszary wsparcia w programie operacyjnym RYBY 2007-2013

Kalendarz

lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

LGR

LGRLGR

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego,
zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.