LGR

LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków
LGR - wsparcie nie tylko dla rybaków

Powiat Szczecinecki Powiat Szczecinecki Powiat Drawski Powiat Drawski Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Drawsko Pomorskie Gmina Złocieniec Gmina Złocieniec Gmina Czaplinek Gmina Czaplinek Gmina Wierzchowo Gmina Wierzchowo Gmina Ostrowice Gmina Ostrowice Gmina Kalisz Pomorski Gmina Kalisz Pomorski Gmina Barwice Gmina Barwice Gmina Grzmiąca Gmina Grzmiąca Gmina Borne Sulinowo Gmina Borne Sulinowo
Archiwum aktualności

Zapraszamy na kolejne spotkania informacyjne dotyczące podsumowania programu operacyjnego RYBY 2007-2013

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie LGR „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku serdecznie zaprasza beneficjentów programu oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, dotyczące podsumowania wdrażania środków unijnych w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich”.

Więcej…
 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące podsumowania programu operacyjnego RYBY 2007-2013 na obszarze LGR „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku serdecznie zaprasza beneficjentów programu oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, dotyczące podsumowania wdrażania środków unijnych w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich”.

Więcej…
 

Targi Aktywnych Form Pomocy oraz Targi Dobrego Klimatu

Email Drukuj PDF

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa na Targi Aktywnych Form Pomocy oraz, jak co roku, na Targi Dobrego Klimatu. W tym roku oba wydarzenia odbędą się w tym samym czasie. Targi Aktywnych Form Pomocy odbędą się w dniach 18 i 19 czerwca 2015 r. w Policach i Nowym Warpnie, a Targi Dobrego Klimatu dzień później 20 czerwca w Nowym Warpnie.

Więcej…
 

Zrównoważony rozwój sektora rybackiego

Email Drukuj PDF

Projekt ustawy o wspieraniu zrównoważonego rozwoju sektora rybackiego przyjęty przez Radę Ministrów.

Więcej…

 

Jubileuszowy V Regionalny Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Kapel Ludowych pn.: „Wiosenny Piknik Folk – Jeleń 2015"

Email Drukuj PDF

Jubileuszowy V Regionalny Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Kapel Ludowych pn.: „Wiosenny Piknik Folk – Jeleń 2015”, odbył się w dniu 23 maja 2015 roku (sobota) na terenie boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej w Jeleniu, Gmina Borne Sulinowo (Powiat Szczecinecki). W tegorocznym przeglądzie uczestniczyła rekordowa liczba 42 zespołów.

Więcej…
 

Kulinarne, rybne szaleństwo w Szczecinku

Email Drukuj PDF

Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku już od 2012 roku realizuje zadanie pod nazwą Rybne warsztaty kulinarne. Głównym celem przedsięwzięcia jest aktywizacja lokalnej społeczności, która angażuje się w proces przygotowania dań rybnych oraz promocja spożywania ryb, głównie ryb słodkowodnych.

Więcej…
 

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA DZIAŁALNOŚĆ ZACHODNIOPOMORSKIEJ SIECI LOKALNYCH GRUP RYBACKICH

Email Drukuj PDF

W dniach 21 i 22 maja w Darłowie odbyła się konferencja podsumowująca działalność Zachodniopomorskiej Sieci Lokalnych Grup Rybackich. Organizatorem konferencji była Darłowska Lokalna Grupa Rybacka.

Więcej…
 

„Mielenko 2015- Łowisko Kreda”

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na XI Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Wędkarstwie Spławikowym Uczestników i Kadry Ochotniczych Hufców Pracy „Mielenko 2015- Łowisko Kreda”.

Więcej…
 

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w ramach Dni Otwartych Starostwa

Email Drukuj PDF

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim zaprasza mieszkańców powiatu w środę 27 maja br. na Dzień Otwarty połączony z Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Dniem Weterana Misji Pokojowych ONZ. Przygotowano liczne atrakcje.

Więcej…
 

Promocja Pomorza Zachodniego

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Partnerstwo Drawy” w Szczecinku informuje, że dnia 23 maja br. w miejscowości Jeleń gm. Borne Sulinowo przeprowadziło akcję promocyjną Pomorza Zachodniego. Wydarzenie to odbyło się podczas jubileuszowego V Regionalnego Przeglądu Zespołów Śpiewaczych i Kapel Ludowych, pn.: „Wiosenny Piknik Folk – Jeleń 2015”.

Więcej…
 


Strona 1 z 82

Rozliczenie projektu

Zachodniopomorska Sieć LGR

Konwent Polskich Lokalnych Grup Rybackich

Obszary wsparcia w programie operacyjnym RYBY 2007-2013

Kalendarz

lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

LGR

LGRLGR

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego,
zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.